Infolinia: (+48) 723 885 749

Witamy w sklepie KaprysS.pl

0 rzeczy: 0,00 zł

Pojazdy i zabawki dla dzieci 

Regulamin sklepu internetowego KaprysS.pl

Sklep internetowy "Kapryss"

Właściciel sklepu:

Sławomir Pałafij
Minkowice 57
21-007 Mełgiew
NIP: 7131927534 
REGON: 060972660   

 

ZAMÓWIENIA: 

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok

2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00,   w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego

3. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki zakupionego towaru

4. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail - do potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 72 godzin, nie będą realizowane .

5.Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie, poinformowany e-mailem o zaistnieniu takiej sytuacji

7. W przypadku braku towaru w magazynie zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

8. Klient ma prawo wycofać złożone zamówienie w całości zanim towar zostanie wysłany informując telefonicznie Sklep.

9. Możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta

10. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski

 

11. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia

 

12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

13. W przypadku braku wpłaty w trzecim dniu roboczym po złożeniu zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

14. Wszelkie podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 2 cm

15. Przy zamówineniu z opcją przedpłaty na konto bankowe, prosimy o kontakt e-mailem, przed wysyłką pieniędzy, czy dany towar jest aktualnie dostępny.

16. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

CZAS WYSYŁKI I DOSTAWY:

1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób, r ealizacja zamówienia odbywa się niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto - przy doborze płatności z przedpłatą bankową.

2.W przypadku opóźnienia wysyłki towaru, klient będzie informowany o tym fakcie e-mailem.

3.Czas realizacji zamówienia 1 - 2 dni robocze. W przypadku braku towaru w magazynie czas wydłuża się do 7 dni roboczych, o czym klient zostanie poinformowany e-mailm. 

4. Czas wysyłki liczony jest od pierwszego dnia roboczego po dniu zaksięgowania wpłaty, a nie od dnia złożenia zamówienia.

5. Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki

6.Odbiór przesyłki musi być stwierdzony pisemnym pokwitowaniem potwierdzającym odbiór paczki w stanie nienaruszonym.

7. W okresach przedświątecznych oczekujemy na wpłatę na konto bankowe do 3 dni roboczych, po tym terminie zamówienie będzie anulowane!

 

ZWROTY I REKLAMACJE:

1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie KAPRYSS.PL bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony

2.Zwracany towar należy odesłać z paragonem bądź fakturą VAT na adres firmy. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru na adres firmy

4. O przebiegu reklamacji oraz jej końcowego efektu Klient zostanie poinformowany e-mailem

5. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

6. Zdjęcia i opisy produktu mają charakter informacyjny i nie mogą być podstawią do reklamacji

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Złożenie zamówienia w sklepie KAPRYSS.PL oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów, oraz ochronie danych osobowych.

2. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu dla transakcji jeszcze nie rozpoczętych.

3. Akceptując ten regulamin, wyrażam jednocześnie zgodę na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych w związku z prowadzeniem sklepu internetowego KAPRYSS.PL

4. Państwa dane nie będą udostępniane innym osobom/podmiotom.

5. Nazwy i loga w naszym sklepie internetowym zostały przedstawione wyłącznie w celu informacyjnym

6. Nie odpowiadamy na smsy

Dotpay logo i banki Sklep internetowy KAPRYSS Anna Pałafij Minkowice